LQW2UAS12NJ00L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LQW2UAS12NJ00L |
Leírás | FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 12 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1 A 90mohm max. 1008 (2520 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LQW2UAS12NJ00L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 90mohm max. |
Gyrt. | Q / frekvencia 50 / 500MHz |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 3,3GHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 50 MHz |
Típus huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 1008 (2520 metrikus) |
Tűrés ±5% | Méretek 0,103" H. x 0,096" Sz. (2,62mm x 2,45mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,080" (2,03mm) |