LQW2UAS12NG0CL
DigiKey raktári szám
490-18470-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18470-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18470-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW2UAS12NG0CL
Leírás
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1 A 90mohm max. 1008 (2520 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW2UAS12NG0CL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
90mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
50 / 500MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
3,3GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi frekvencia
50 MHz
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1008
Tűrés
±2%
Méretek
0,103" H. x 0,096" Sz. (2,62mm x 2,45mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,080" (2,03mm)