LQW2BAS5N6J00L
DigiKey raktári szám
490-5644-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5644-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5644-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW2BAS5N6J00L
Leírás
FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
Részletes leírás
5.6 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 600 mA 80mohm max. 0805 (2015 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW2BAS5N6J00L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
80mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
65 / 1GHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
5,9GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
250 MHz
Felületszerelt
Mag anyaga
Méretek
0,082" H. x 0,060" Sz. (2,09mm x 1,53mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,060" (1,52mm)