LQW2BANR12J00L
DigiKey raktári szám
490-10554-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10554-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10554-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW2BANR12J00L
Leírás
FIXED IND 120NH 970MA 380 MOHM
Részletes leírás
120 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 970 mA 380mohm max. 0805 (2015 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW2BANR12J00L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
380mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
57 / 250MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
1,2GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
150 MHz
Tűrés
±5%
Méretek
0,082" H. x 0,060" Sz. (2,09mm x 1,53mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,060" (1,52mm)