LQW2BAN3N6J00L
DigiKey raktári szám
490-16042-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16042-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16042-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW2BAN3N6J00L
Leírás
FIXED IND 3.6NH 2A 50 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.6 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 2 A 50mohm max. 0805 (2015 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQW2BAN3N6J00L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
50mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
75 / 1,5GHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
11,8GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
250 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0805 (2015 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,082" H. x 0,060" Sz. (2,09mm x 1,53mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,060" (1,52mm)