LQW18CNR16J00D
DigiKey raktári szám
490-11774-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-11774-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-11774-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW18CNR16J00D
Leírás
FIXED IND 160NH 1A 100 MOHM SMD
Részletes leírás
160 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1 A 100mohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW18CNR16J00D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
100mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
900MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi frekvencia
10 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)