LQW18CNR12J0ZD
DigiKey raktári szám
490-LQW18CNR12J0ZDTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW18CNR12J0ZDCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW18CNR12J0ZDDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW18CNR12J0ZD
Leírás
FIXED IND 120NH 1.1A 85 MOHM SMD
Részletes leírás
120 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.1 A 85mohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW18CNR12J0ZD modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
85mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
1,2GHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
10 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Gyártói tokozás
603
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)