LQW18CN33NJ0HD
DigiKey raktári szám
490-LQW18CN33NJ0HDTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQW18CN33NJ0HDCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQW18CN33NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW18CN33NJ0HD
Leírás
FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD
Részletes leírás
33 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1.7 A 35mohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW18CN33NJ0HD modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
35mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
1,8GHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
10 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Gyártói tokozás
603
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)