LQW18AN4N7B80D
DigiKey raktári szám
490-16896-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16896-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16896-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW18AN4N7B80D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 1.5A 54 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.5 A 54mohm max. 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQW18AN4N7B80D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
54mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
25 / 250MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
10,4GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,065" H. x 0,039" Sz. (1,65mm x 0,99mm)
Tűrés
±0,1nH
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)