LQW15AN4N7D80D
DigiKey raktári szám
LQW15AN4N7D80D-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW15AN4N7D80D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 1.2A 71 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1.2 A 71mohm max. 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQW15AN4N7D80D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
71mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
31 / 250MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
8GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 MHz
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,039" H. x 0,024" Sz. (1,00mm x 0,60mm)
Tűrés
±0,5nH
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)