LQW15AN4N7D10D
DigiKey raktári szám
490-8442-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-8442-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-8442-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQW15AN4N7D10D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 800MA 51 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 800 mA 51mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQW15AN4N7D10D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
51mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
30 / 250MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
8GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,039" H. x 0,024" Sz. (1,00mm x 0,60mm)
Tűrés
±0,5nH
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)