LQP03TN4N7H02D
DigiKey raktári szám
490-7788-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-7788-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-7788-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQP03TN4N7H02D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt Vastag réteg Induktor 350 mA 400mohm max. 0201 (0603 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQP03TN4N7H02D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
400mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
14 / 500MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
4,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
500 MHz
Tűrés
±3%
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,33mm)