LQP03HQ4N7H02D
DigiKey raktári szám
490-13943-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13943-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13943-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQP03HQ4N7H02D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 400MA 250 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt Vastag réteg Induktor 400 mA 250mohm max. 0201 (0603 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQP03HQ4N7H02D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
250mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
20 / 500MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
7GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
500 MHz
Típus
Vastag réteg
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±3%
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,017" (0,42mm)