LQP02TN4N7H02D
DigiKey raktári szám
490-LQP02TN4N7H02DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQP02TN4N7H02DCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQP02TN4N7H02D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 160MA 1.5 OHM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt Vastag réteg Induktor 160 mA 1,5ohm max. 01005 (0402 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQP02TN4N7H02D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,5ohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 500MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
500 MHz
Típus
Vastag réteg
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tűrés
±3%
Méretek
0,016" H. x 0,008" Sz. (0,40mm x 0,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,009" (0,23mm)