LQP02HQ2N5W02L
DigiKey raktári szám
490-LQP02HQ2N5W02LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQP02HQ2N5W02LCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQP02HQ2N5W02L
Leírás
FIXED IND 2.5NH 450MA 200 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 nH Nem árnyékolt Vékonyrétegű Induktor 450 mA 200mohm max. 01005 (0402 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQP02HQ2N5W02L modellek
Kategória
Q / frekvencia
14 / 500MHz
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
9,5GHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
500 MHz
Típus
Vékonyrétegű
Gyártói tokozás
1005
Tűrés
±0,05nH
Méretek
0,016" H. x 0,008" Sz. (0,40mm x 0,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,32mm)
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Alap típusszám
Egyenáramú ellenállás (DCR)
200mohm max.