LQP02HQ27NH02E
DigiKey raktári szám
490-LQP02HQ27NH02ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQP02HQ27NH02ECT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQP02HQ27NH02E
Leírás
FIXED IND 27NH 120MA SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 nH Nem árnyékolt Vékonyrétegű Induktor 120 mA 01005 (0402 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQP02HQ27NH02E modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
500 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
01005 (0402 metrikus)
Típus
Vékonyrétegű
Gyártói tokozás
1005
Induktivitás
Méretek
0,016" H. x 0,008" Sz. (0,40mm x 0,20mm)
Tűrés
±3%
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,32mm)