LQM21PH1R5NGCD
DigiKey raktári szám
490-18469-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18469-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18469-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM21PH1R5NGCD
Leírás
FIXED IND 1.5UH 850MA 240 MOHM
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt többrétegű Induktor 850 mA 240mohm max. 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM21PH1R5NGCD modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
240mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
45MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±30%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
800mA