LQM21PH1R0NGCD
DigiKey raktári szám
490-18468-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18468-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18468-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM21PH1R0NGCD
Leírás
FIXED IND 1UH 1A 130 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt többrétegű Induktor 1 A 130mohm max. 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQM21PH1R0NGCD modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
130mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
50MHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
805
Tűrés
±30%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Telítési áram
900mA