LQM21PH1R0NGCD | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LQM21PH1R0NGCD |
Leírás | FIXED IND 1UH 1A 130 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 µH árnyékolt többrétegű Induktor 1 A 130mohm max. 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LQM21PH1R0NGCD modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 130mohm max. |
Gyrt. | Saját rezonanciafrekvencia 50MHz |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Típus többrétegű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 805 |
Tűrés ±30% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,039" (1,00mm) |
Telítési áram 900mA | Alap típusszám |