LQM21DH330M70L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LQM21DH330M70L |
Leírás | FIXED IND 33UH 200MA 2.99 OHM |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 33 µH árnyékolt többrétegű Induktor 200 mA 2,99ohm max. 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LQM21DH330M70L modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 2,99ohm max. |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 16MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Típus többrétegű | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±20% | Gyártói tokozás 805 |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Telítési áram 80mA | Max. magasság (beültetve) 0,057" (1,45mm) |