LQM21DH330M70L
DigiKey raktári szám
490-LQM21DH330M70LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM21DH330M70LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM21DH330M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM21DH330M70L
Leírás
FIXED IND 33UH 200MA 2.99 OHM
Részletes leírás
33 µH árnyékolt többrétegű Induktor 200 mA 2,99ohm max. 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM21DH330M70L modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,99ohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
16MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Telítési áram
80mA
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)