LQM21DH101M70L
DigiKey raktári szám
490-LQM21DH101M70LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM21DH101M70LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM21DH101M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM21DH101M70L
Leírás
FIXED IND 100UH 160MA 4.095 OHM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH árnyékolt többrétegű Induktor 160 mA 4,095ohm max. 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQM21DH101M70L modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,095ohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Típus
többrétegű
Üzemi frekvencia
1 MHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
805
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Telítési áram
20mA
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)