LQM18PH4R7MFRL
DigiKey raktári szám
490-LQM18PH4R7MFRLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM18PH4R7MFRLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM18PH4R7MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18PH4R7MFRL
Leírás
FIXED IND 4.7UH 620MA 550 MOHM
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt többrétegű Induktor 620 mA 550mohm 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM18PH4R7MFRL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
550mohm
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
40MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Telítési áram
70mA