LQM18PH3R3MFRL | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LQM18PH3R3MFRL |
Leírás | FIXED IND 3.3UH 700MA 438 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 3.3 µH árnyékolt többrétegű Induktor 700 mA 438mohm max. 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LQM18PH3R3MFRL modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 438mohm max. |
Gyrt. | Saját rezonanciafrekvencia 60MHz |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Induktivitás | Gyártói tokozás 603 |
Tűrés ±20% | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,037" (0,95mm) |
Telítési áram 80mA | Alap típusszám |