LQM18PH3R3MFRL
DigiKey raktári szám
490-LQM18PH3R3MFRLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM18PH3R3MFRLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM18PH3R3MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18PH3R3MFRL
Leírás
FIXED IND 3.3UH 700MA 438 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt többrétegű Induktor 700 mA 438mohm max. 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQM18PH3R3MFRL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
438mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
60MHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
603
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Telítési áram
80mA