LQM18PH2R2MFRL
DigiKey raktári szám
490-LQM18PH2R2MFRLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM18PH2R2MFRLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM18PH2R2MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18PH2R2MFRL
Leírás
FIXED IND 2.2UH 750MA 375 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt többrétegű Induktor 750 mA 375mohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM18PH2R2MFRL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
375mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
70MHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Gyártói tokozás
603
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Telítési áram
150mA