LQM18PH1R0MFRL
DigiKey raktári szám
490-LQM18PH1R0MFRLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM18PH1R0MFRLCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM18PH1R0MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18PH1R0MFRL
Leírás
FIXED IND 1UH 950MA 250 MOHM SMD
Részletes leírás
1 µH árnyékolt többrétegű Induktor 950 mA 250mohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM18PH1R0MFRL modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
250mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
100MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Telítési áram
360mA