LQM18DH220M70L
DigiKey raktári szám
490-LQM18DH220M70LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM18DH220M70LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM18DH220M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18DH220M70L
Leírás
FIXED IND 22UH 10MA 3.12 OHM SMD
Részletes leírás
22 µH árnyékolt többrétegű Induktor 10 mA 3,12ohm max. 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQM18DH220M70L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
3,12ohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
15MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Telítési áram
50mA