LQM18DH100M70L
DigiKey raktári szám
490-LQM18DH100M70LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-LQM18DH100M70LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-LQM18DH100M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQM18DH100M70L
Leírás
FIXED IND 10UH 300MA 1.37 OHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt többrétegű Induktor 300 mA 1,37ohm max. 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQM18DH100M70L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,37ohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
32MHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
603
Tűrés
±20%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)