LQH2MCN6R8M52L | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LQH2MCN6R8M52L |
Leírás | FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6 OHM |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 6.8 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 285 mA 1,6ohm max. 0806 (2016 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LQH2MCN6R8M52L modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 1,6ohm max. |
Gyrt. | Saját rezonanciafrekvencia 65MHz |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Tokozás 0806 (2016 metrikus) |
Mag anyaga | Gyártói tokozás 0806 (2016 metrikus) |
Induktivitás | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,037" (0,95mm) |