LQH2MCN6R8M52L
DigiKey raktári szám
490-4989-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4989-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-4989-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQH2MCN6R8M52L
Leírás
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6 OHM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 285 mA 1,6ohm max. 0806 (2016 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQH2MCN6R8M52L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,6ohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
65MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Mag anyaga
Gyártói tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)