LQH2MCN1R5M02L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Würth Elektronik
Raktáron: 359
Adatlap
1.5 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 445 mA 520mohm max. 0806 (2016 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LQH2MCN1R5M02L
DigiKey raktári szám
490-4041-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQH2MCN1R5M02L
Leírás
FIXED IND 1.5UH 445MA 520 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LQH2MCN1R5M02L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
520mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
95MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Mag anyaga
Gyártói tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)