LQH2MCN180K02L
DigiKey raktári szám
490-8391-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-8391-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-8391-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQH2MCN180K02L
Leírás
FIXED IND 18UH 190MA 2.34 OHM
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18 µH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 190 mA 2,34ohm max. 0806 (2016 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQH2MCN180K02L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,34ohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
35MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
huzaltekercselésű
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0806 (2016 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)