LQH2MCN100M52L nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Würth Elektronik
Raktáron: 1 548
Adatlap
10 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 200 mA 2,96ohm max. 0806 (2016 metrikus)