LQG18HN4N7S00D
DigiKey raktári szám
490-1106-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1106-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1106-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQG18HN4N7S00D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 900MA 200 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 900 mA 200mohm max. 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQG18HN4N7S00D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
200mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
12 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±0,3nH
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)