LQG15HS4N7C02D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LQG15HS4N7C02D |
Leírás | FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 700 mA 160mohm max. 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LQG15HS4N7C02D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 160mohm max. |
Gyrt. | Saját rezonanciafrekvencia 6GHz |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 100 MHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus többrétegű | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Mag anyaga | Gyártói tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Induktivitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±0,2nH | Max. magasság (beültetve) 0,022" (0,55mm) |