LQG15HS4N7C02D
DigiKey raktári szám
490-15126-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-15126-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-15126-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQG15HS4N7C02D
Leírás
FIXED IND 4.7NH 700MA 160 MOHM
Részletes leírás
4.7 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 700 mA 160mohm max. 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQG15HS4N7C02D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
160mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 MHz
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,2nH
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)