LQG15HN2N7S02D
DigiKey raktári szám
490-1078-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1078-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1078-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQG15HN2N7S02D
Leírás
FIXED IND 2.7NH 800MA 100 MOHM
Részletes leírás
2.7 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 800 mA 100mohm max. 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
LQG15HN2N7S02D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
100mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 MHz
Tűrés
±0,3nH
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)