LQG15HN1N2S02D
DigiKey raktári szám
490-1074-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1074-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1074-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LQG15HN1N2S02D
Leírás
FIXED IND 1.2NH 1A 80 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.2 nH Nem árnyékolt többrétegű Induktor 1 A 80mohm max. 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LQG15HN1N2S02D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
80mohm max.
Gyrt.
Q / frekvencia
8 / 100MHz
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6GHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 MHz
Típus
többrétegű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,3nH
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)