GRT1555C2A560JA02J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
56 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GRT1555C2A560JA02J
DigiKey raktári szám
490-GRT1555C2A560JA02JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRT1555C2A560JA02J
Leírás
CAP CER 56PF 100V C0G 0402
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GRT1555C2A560JA02J modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)