GRM32ER71H475KA88L
DigiKey raktári szám
490-1864-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1864-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1864-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM32ER71H475KA88L
Leírás
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM32ER71H475KA88L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)