GRM32ER61E226KE15K
DigiKey raktári szám
490-6540-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6540-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6540-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM32ER61E226KE15K
Leírás
CAP CER 22UF 25V X5R 1210
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM32ER61E226KE15K modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)