GRM32ER60G227ME05L
DigiKey raktári szám
490-13975-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13975-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13975-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM32ER60G227ME05L
Leírás
CAP CER 220UF 4V X5R 1210
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF ±20% 4V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM32ER60G227ME05L modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)