GRM31CR71A226KE15K
DigiKey raktári szám
490-GRM31CR71A226KE15KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-GRM31CR71A226KE15KCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-GRM31CR71A226KE15KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM31CR71A226KE15K
Leírás
CAP CER 22UF 10V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM31CR71A226KE15K modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)