GRM31CR60G227ME11L
DigiKey raktári szám
490-9774-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-9774-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-9774-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM31CR60G227ME11L
Leírás
CAP CER 220UF 4V X5R 1206
Részletes leírás
220 µF ±20% 4V Kerámia kondenzátor X5R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM31CR60G227ME11L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)