GRM31CR60E227ME11L
DigiKey raktári szám
490-13967-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-13967-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-13967-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM31CR60E227ME11L
Leírás
CAP CER 220UF 2.5V X5R 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF ±20% 2,5V Kerámia kondenzátor X5R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM31CR60E227ME11L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,075" (1,90mm)