GRM31C5C2A104JA01L
DigiKey raktári szám
490-16315-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16315-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16315-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM31C5C2A104JA01L
Leírás
CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 1206
Részletes leírás
0.1 µF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM31C5C2A104JA01L modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)