GRM319R72A103JA01J megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Murata Electronics
Raktáron: 1 595 693
Adatlap
10000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GRM319R72A103JA01J
DigiKey raktári szám
490-GRM319R72A103JA01JTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM319R72A103JA01J
Leírás
CAP CER MLCC
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
GRM319R72A103JA01J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)