GRM21BR61A226ME51K | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GRM21BR61A226ME51K |
Leírás | CAP CER 22UF 10V X5R 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 µF ±20% 10V Kerámia kondenzátor X5R 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GRM21BR61A226ME51K modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 85°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Tűrés ±20% | Vastagság (max.) 0,053" (1,35mm) |