GRM21BR61A226ME51K
DigiKey raktári szám
490-16323-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16323-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-16323-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRM21BR61A226ME51K
Leírás
CAP CER 22UF 10V X5R 0805
Részletes leírás
22 µF ±20% 10V Kerámia kondenzátor X5R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
GRM21BR61A226ME51K modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)